Τετάρτη, 25 Απριλίου 2012

Τοκογλυφική Τριάδα....

Δεν γίνεται να μην ξεκινήσουμε την στήλη σήμερα από την επική πρόκριση της Τσέλσι στο Καμπ Νου. Ένα πραγματικό θαύμα έγινε χθες στην Καταλονία με την ομάδα του Λονδίνου να παίζει με 10 παίκτες και χωρίς κανονικό στόπερ για πάνω από ένα ημίχρονο κόντρα στην Μπαρτσελόνα, παρόλα αυτά  όμως όχι μόνο να κρατάει το σκορ στο 2-1 αλλά και να ισοφαρίζει στο τέλος με τον Τόρρες. Πέρα από τον χθεσινό ημιτελικό του Champions League,ταμείο
πήγαμε χθες με την δυάδα που προτείναμε. Ελπίζουμε το ίδιο να ξανασυμβεί και  σήμερα με το ματς που ξεχωρίζει να είναι φυσικά ο δεύτερος ημιτελικός μεταξύ Ρεαλ Μαδρίτης και Μπάγερν. Χαμηλά είναι ο άσσος όμως θα τον ακολουθήσουμε αφού η διαφορά δυναμικότητας των δύο ομάδων αλλά και η φόρμα δίνουν μεγάλο προβάδισμα στους γηπεδούχους.
Στην Ιταλία τώρα και στην Serie A θα πάμε με ακόμη δύο φαβορί,όπως σας προϊδεάζει και ο τίτλος. Η Γιουβέντους χρειάζεται την νίκη για να πλησιάσει ακόμα περισσότερο στην κατάκτηση του πρωταθλήματος και δύσκολα η τελευταία και πεσμένη Τσεζένα θα την εμποδίσει να την πάρει. Θα πάμε μάλιστα με το διπλό από ημίχρονο αφού η μεγάλη κυρία θα θελήσει να καθαρίσει από την αρχή το ματς. Στο άλλο ματς η Μίλαν υποδέχεται την Τζένοα και θα προσπαθήσει να ξεσπάσει μετά τα τελευταία άσχημα αποτελέσματα. Οι φιλοξενούμενοι είναι σε μαύρα χάλια και θα αποτελέσουν τον σάκο του μποξ. Δεν θα πάμε με τον άσσο όμως αλλά με το over αφού δίνεται σε πολύ καλύτερη απόδοση.

ΑΡΧΙΚΗ ΚΑΒΑ: 2.000 μονάδες.
Προηγούμενο Υπόλοιπο: 1.500 μονάδες.
Κέρδη Προηγούμενης Στήλης: 126 μονάδες.
Νέο Υπόλοιπο: 1.626 μονάδες.
Τριάδα: Ρεαλ Μαδρίτης 1(1.5) - Γιουβέντους 2/2(1.53) - Μίλαν over(1.5),Σύνολο(3.44) x 36 μονάδες.
Νέο Υπόλοιπο*: 1.590 μονάδες.